.

.

PS4 Контролер Полначот Двојна USB LED Индикатор за Брзо Полнење Станица за Playstation 4/PS4/ Pro/Тенок Контролер DualShock 4 (со 4pcs Led Налепница+2 Џојстик Капи+2 парчиња L2 R2 Предизвикув?

PS4 Контролер Полначот Двојна USB LED Индикатор за Брзо Полнење Станица за Playstation 4/PS4/ Pro/Тенок Контролер

DEN 386.40

Од стока
Во продавницата

БРЗО КОНТРОЛЕР за ПОЛНЕЊЕ : Целосна наплата на потребите за 2-2.5 часа, има двојно полнење пристаништа за PS4/Тенок/Pro контролер, dual контролори може да ви наплати во исто време, исто така, може да се единствен полнење, еден по еден, заштедите време и да ви даде повеќе игра забава.LED ИНДИКАТОР : Усвојување на напредни интегрирано коло control panel, напон стабилност, интелигентни полнење.Црвениот индикатор значи контролорот се полни.Зелениот индикатор значи целосно наполнет или мирување.ЛЕСЕН ЗА ПОЛНЕЊЕ : USB порт може да се поврзе на PS4/Тенок/Pro конзола, КОМПЈУТЕР, и така натаму.со полначот, можете да го користите контролер слободно без да ги поврзете на PS4 конзола.ПРЕМИУМ ПАКЕТ : Освен полначот, можете исто така да ги добиете сите видови контролер додатоци вклучуваат 2бр меки силиконски џојстик капи, 4pcs led лента кожата налепници (2 Asokex+2 Ps4 стил), 2 парчиња l2 r2 полнила поттикнува, а потоа можете да направите вашиот контролер полично.ПОДДРШКА : ќе дадеме се задоволни решенија за вас.ако имате било какви проблеми околу Asokex производ.се надеваме дека ќе се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.PS4 Контролер Полначот LED Индикатор Двојна USB Брзо Станица за Полнење за Playstation 4/PS4/Pro/Тенок Контролер Dual Shock 4 Секој дел материјал Двојна полначот : ABS+PCBA L2 R2 предизвикувачи : PC Џојстик капи : меки силиконски Led светло бар decal : Винил Производ функција Целосно полнење потреби за 2-2.5 часа,има двојно полнење пристаништа за PS4/Тенок/Pro контролер,dual контролори може да ви наплати во исто време, исто Така може да се единствен полнење, еден по еден, заштедите време и да ви даде повеќе игра забава Усвојување на напредни интегрирано коло control panel,напон стабилност, интелигентни полнење LED индикатор,Црвен индикатор значи контролорот се полни.Зелениот индикатор значи целосно наполнет или режим на USB порт може да се поврзе на PS4/Тенок/Pro конзола, КОМПЈУТЕР, и така натаму.со полначот, можете да го користите контролер слободно без да ги поврзете на PS4 конзола Полначот големина Производ dimensions L x W x H : 169*60*40mm/6.65*2.36*1.57 инчи Пакет dimensions L x W x H : 173*80*42mm/6.81*3.15*1.65 инчи Пакет тежина : 219g/7.72 оз Пакување вклучуваат Двојна полначот + USB линија 1pair L2 R2 предизвикувачи полнила 2 парчиња силиконски џојстик капи 4pcs led лента налепници (2 Asokex+2 Ps4 стил) Пакет НЕ се вклучени игра контролори се Обрне Внимание на Овие објекти, САМО се вклопуваат за PS4/PS4 Тенок/PS4 Про контролер НЕ fitfor PS3 слим/Масти/Super4000 или Xbox еден/Тенок/X контролер,НЕ fitfor Xbox 360 Slim /360 E или Нинтендо серија игра.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне