.

.

Половината Тример Жените Половината Тренер Прилагодливи Спорт Girdle Појас(Розева)

Половината Тример Жените Половината Тренер Прилагодливи Спорт Girdle Појас(Розева)

DEN 285.36

Од стока
Во продавницата

Neoprene.Кука и Јамка затворање.Ве молиме проверете ја Големината на Табелата за Соодветните податоци, кои се базираат на вистински мерења.Велкро процес, може да се почитуваат на кој било дел од корселе за подобро да одговара на вашата силуета.Направени со премиум CR neoprene за супериорен половината слабеење и fatburning искуство.Препорачливо е да се мијат оваа Сауна Појас на прв пред да го користите.Ве молиме изберете големина на половината тример според тело контура за да добиете повеќе точни производ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне