.

.

SZXJJ Безбедност Солидна Месинг Лизгачки Двојна Врата Гром Дрво Градинарски Врата на Врата Latch 32CM Должина Антички Лизгачки Портата Брави (Боја : Бакар Боја)

SZXJJ Безбедност Солидна Месинг Лизгачки Двојна Врата Гром Дрво Градинарски Врата на Врата Latch 32CM Должина

DEN 3453.60

Од стока
Во продавницата

Лесно да се инсталира солидна екипа месинг барел завртки, антички месинг врата лизгачки заклучување на вратата.Тешки-Должност Вратата Лизгачки Гром Заклучување на Вратата-Ретро стил барел гром заклучување со завртки и површината чука за инсталација.Може да се користи за вертикална или хоризонтална, лево или десно за апликации.Силна и корисни мултифункционален заклучување, погоден за врата, пет врата, бања/спална соба вратата, оградата врата, итн.Барел, болт се изработени од месинг, така што има голема сила и цврстина.Лесно да се инсталира солидна екипа месинг барел завртки, антички месинг врата лизгачки вратата lock Heavy-Должност Вратата Лизгачки Гром Заклучување на Вратата-Ретро стил барел гром заклучување со завртки и површината чука за инсталација.Може да се користи за вертикална или хоризонтална, лево или десно за апликации.Силна и корисни мултифункционален заклучување, погоден за врата, пет врата, бања/спална соба вратата, оградата врата, итн.Барел, болт се изработени од месинг, така што има голема сила и цврстина.Силна хемиска отпорност можат да го издржат тешките услови на отворено и во затворен простор без rusting или исчезнува лесно.Спецификација : Материјал : Coppersize:32cm Notes : 1. Само главните производи се продаваат, а останатите производи се само за декорација и не е за продажба.2. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3. Поради прирачник за мерење, големината може да биде 1-2 см во ред.ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро!Пакетот вклучува : 1 * Заклучување на Вратата.

Карактеристиките

Material:
Copper
size:32cm :
Notes:
1. Only the main products are sold, and the remaining products are only for decoration and not for sale. :
2. Due to the difference of light and screen, the color of the item may be slightly different from the picture. :
3. Due to manual measurement, the size may be 1-2 cm wrong. :
remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible! :
The package includes:
1 * Door Lock :
Вака можеби ќе ви се допадне