.

.

YANGPING HONGHUAER Цинк Легура Лизгачки Заклучување на Вратата Euporean Шема скриени пораки се Справи Внатрешни работи Врата Заклучување Анти-Кражба Соба Дрво Заклучување на ?

YANGPING HONGHUAER Цинк Легура Лизгачки Заклучување на Вратата Euporean Шема скриени пораки се Справи Внатрешни

DEN 1533.60

Од стока
Во продавницата

1.Се вклопува во двете право & лево отворање на вратите. 2.Погоден за на врата дебелина : 31-38 MM. 3.Материјал : Цинк Легура. 4.Боја : КАКО на сликата. 5.Стилот на ова заклучување : Со клуч и без клуч.Feature1.Се вклопува во двете право & лево отворање doors2.Погоден за на врата дебелина : 31-38 MM3.Материјал : Цинк Alloy4.Боја : КАКО picture5.Стилот на ова заклучување : Со клуч и без key6.Големина : Како picture7.Applicatin балкон вратата кујна, тоалет и така on For различни монитори, боја може да се разликува малку.Покрај тоа, ве молиме овозможи некои грешки на прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!Пакет Содржина : 1 x Лизгачки Заклучување на Вратата и други necessaries додатоци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне