.

.

Новороденото Бебе Девојка се Облекуваат 0 3 6 Месеци 1-ви Роденден Принцеза Пинк Облечи Бела Крштевањето Bowknot Облека за Партијата се Облекуваат Шапка Чевли Сет

Новороденото Бебе Девојка се Облекуваат 0 3 6 Месеци 1-ви Роденден Принцеза Пинк Облечи Бела Крштевањето Bowknot

DEN 564.00

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање.Машина За Миење.ПАКЕТОТ вклучува : 1 парче на бебе се облекуваат, 1 парче на бебето Шапка ,1 пар на бебе чевли и 1 пар на бебето долги чорапи.ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на чипка tulle, мек памук, чипка, не му наштети на детето, кожата,многу меки и удобни,кожни пријателски и дише.ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Прекрасна чипка со bowknot, долг ракав, убава принцеза бал.Висок квалитет на рачно изработени дизајн.ПРИЛИКИ : церемонија фустан, роденден се облекуваат, велигден фустан, ноќта на вештерките се облекуваат, Божиќ облека, нова година облечи, фото снимањето, празник повод и други важни формален или специјални прилики.совршен подарок за вашата девојче.Големина на Табелата(инчи / см). 1. Препорачана Возраст : 0-1 Носители Месеци Големина : 3 Месеци (етикета големина : 50) Биста : 18.9 / 48 CM Должина : 13.4 / 34 CM Чевли должина : 4.1"/10.5 см Препорачува тежина : 6.6-8.8 фунти. 2. Препорачана Возраст : 1-3 Месеци Големина : 6 Месеци (етикета големина : 60) Биста : 19.7/ 50 CM Должина : 14.2/36 CM Чевли должина : 4.3"/11cm Препорачува тежина : 8.8-15.4 фунти. 3. Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Големина : 9 Месеци (етикета големина : 70) Биста : 22.1/ 56 CM Должина : 16.5/42 CM Чевли должина : 4.5"/11.5 cm Препорачува тежина : 15.4-18.7 фунти. 4. Препорачана Возраст : 6-11 Месеци Големина : 12 Месеци (етикета големина : 80) Биста : 23.2/ 59 CM Должина : 17.7 /45СМ Чевли должина : 4.7"/12cm Препорачува тежина : 18.7-24.3 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне