.

.

gduukk Мерење Скала Полнење Електронски Мерење Скала Домаќинство Здравје Човековите Скала Електронски Скала

gduukk Мерење Скала Полнење Електронски Мерење Скала Домаќинство Здравје Човековите Скала Електронски Скала

DEN 756.00

Од стока
Во продавницата

Со својата кул, компактен стакло платформа, нашиот електронски бања вага додадете контакт на стил за секоја бања.Овие модерни димензии се совршени во чисто стакло.Чекор на технологија - само чекор на скалата Компатибилен со мерења без да се чека Компатибилен со нив повторно да го калибрирате!По иницијализација, можете да ги добиете брзо губење на читања без да се движи скала.Стилски дизајн и лесен за користење услуги да помогне да се обезбеди здрав живот.Прецизност дигитални електронски уреди со покажувач на ниво, автоматски уреди со покажувач, автоматско вклучување/исклучување.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.Точни и прецизни, тоа продолжува да расте и да се развива во домаќинството бизнис.Ние сме многу убедени дека ќе ви се допадне квалитетот и сигурноста на нашите производи.Име на производ : Електронски Scale Product големина на : 30 * 30 * 2.3 cm Graduation вредност : 0.1-180kg Weighing опсег : 0.2-180 KGDrive тип : литиум battery Charging режим : USB charging Weighing единица : KGProportion материјал : калено glassnote : Овој производ само продава електронска вага, и производот не содржи други украси.Прирачник за мерење, производ големина може да има некоја грешка од 1-2cm.Поради разликите во светлината, околината и да се прикаже, производи и слики, може да имаат одредена боја разлика, што е нормално.Ви благодариме Компатибилен со вашата поддршка и доверба во нашите производи.Нашето време на испорака е 15-25 работни дена, и се врати период е 30 дена.Ако има било какви проблеми, ние ќе обезбеди 24 часа на добри услуги на клиентите.Вашето задоволство е наша.Највисоки барања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне