.

.

ZHANGUK Масажа Лист Set - Свиленкаста, Навремено Отпорни, Солидна Боја Лен Убавина Кревет Покрие 4 Поставува Везови Табела Здолниште Масажа Bedspreads Set-длабоко Кафе (75x28inch)

ZHANGUK Масажа Лист Set - Свиленкаста, Навремено Отпорни, Солидна Боја Лен Убавина Кревет Покрие 4 Поставува

DEN 496.80

Од стока
Во продавницата

Луксуз, Spa и Постелнина Сет : ткаенина Мека И Нежна, Добра Вентилација, Удобно да го затворите.Прецизност Quilting Дизајн, Не е Лесно Off-line, Употребата На Подолго време.Животната средина Печатење И Боење, Здравствена состојба, Без Стимулација, НЕ е ЛЕСНО ДА ИСЧЕЗНАТ.Разубават животната средина : прекрасни бои и едноставен дизајн ќе ја подобри целата околина на вашата соба или во бањата. 4pc сет вклучува : здолниште табела лист, Ќебе маска, Pillowcase и чаир капак. ✿ 100% Прекрасно Искуство : изработени со највисок квалитет на изработка, така да знаеш дека тоа е издржлив!Прекрасна боја избори ќе го направат вашиот дом или продавница изгледа како едно списание. ✿ Нашите ZHANGUK Живот Посветеност : Горди да се обезбеди апсолутна најдобри услуги на клиентите во индустријата.За која било причина, мислите дека оваа масажа чаршаф поставите не е погодна за вас, можете да поднесе извештај до нас, и ние ќе одговорите на сите е-мејл и да се справи со проблемот во рок од 12 часа. ★ Уникатен Масажа Кревет Во Собата, Стилски Дизајн! ★✿ Се чувствуваат разликата-со помош на удобно масажа листови, клиентот е телото поудобно, и во секое време по завршувањето на работа, тој се чувствува освежени и полни со виталност.✿ На свилен мека, повеќето удобно и на најлуксузните постелнина можете да ги најдете.Погоден за вашиот дом или вашата повеќето професионални продавница!Типична Примена:Салон за убавина;Масажа Соба;Салон за Убавина;дом–здравје;луксузен Хотел;здравствен Клуб;сауна, Бања Соба И повеќе.ИЗМИЈТЕ INSTRUCTIONSHand Миење Или Машина за Миење Ладно одделно.Топло железо.Не кајгана.Ве Молиме Да Излезе Од Вметнете Подлога Кога Ќе Се Мијат.Материјал : Linen Pattern : Солидна Боја везови●∨● 【Професионална Услуга Тим】√ Секој производ има се подложени на строга контрола на квалитетот.√ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или проблеми предизвикани од транспортот, ве молиме ни e-mail. √ Нашата професионална услуга тим ќе ви послужи wholeheartedly. √ Одговор на секоја порака во рок од 12 часа.√ Додади во кошничка сега!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне