.

.

SnapeZo Постер Рамка 24x32, Црна, 1.25 Инчни Алуминиумски Профил, Пред-Вчитување на Snap Рамка, Монтирање на Ѕид, Професионални Серија

SnapeZo Постер Рамка 24x32, Црна, 1.25 Инчни Алуминиумски Профил, Пред-Вчитување на Snap Рамка, Монтирање на

DEN 2279.76

Од стока
Во продавницата

ПРОФЕСИОНАЛНИ Snape Zo 24x32 ПОСТЕР РАМКА ЗА БРЗО И ЛЕСНО ПРОМЕНА НА 24x32 ПОСТЕРИ, ФОТОГРАФИИ, ЦРТЕЖИ И СЛИКИ.УНИКАТЕН Snape Zo МАРКА SNAP ДИЗАЈН И КВАЛИТЕТ, СУПЕР-БЕЛА ПОДЛОГА, 6 годишна ГАРАНЦИЈА НА МЕТАЛНИ ДЕЛОВИ.НЕ ЧАША - ДВЕ Snape Zo ОПФАЌА : УВ ЗАШТИТА на АНТИ-ОТСЈАЈ И ЈАСНА СЈАЈНИ ПВЦ ПОКРИЕ ВКЛУЧЕНИ - НЕ ГРАФИЧКИ ВКЛУЧЕНИ.Snape Zo ЕДИНСТВЕНА БЕЛА ПРОЅИРНА ПОДЛОГА; ДАВА ВАШИОТ ПОСТЕРИ 'менито што се' - НЕ ПРИФАЌАМЕ ДОСАДНА СИВА ЗНАК ОДБОР.ЛЕСНО прицврстени ЗА ЅИД СО дадените КОМПЛЕТ ПЛУС МНОГУ АЛТЕРНАТИВНИ ИНСТАЛАЦИЈА OPTIONS - ВИДЛИВИ : 23.2 x 31.2 инчи, НАДВОРЕШНИТЕ : 25.7 x 33.7 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне