.

.

PinPix 23x29 Инчен Браун Слика Рамка, Оваа 1.11 Инчен Обичај Дрво Постер Рамка е Орев, Одлична за Вашиот Уметност и Фотографии - Доаѓа со 060 Plexi Стакло (2WOM-C-BWPF04-1241)

PinPix 23x29 Инчен Браун Слика Рамка, Оваа 1.11 Инчен Обичај Дрво Постер Рамка е Орев, Одлична за Вашиот Уметност

DEN 669.60

Од стока
Во продавницата

Доаѓа со 060 Plexi Стакло, брановидни поддршка и жица виси сет за монтирање на ѕид!.Изработени од Дрво - оваа една од еден вид обичај слика рамка ќе се зајакне било парче на уметноста ќе се стави во тоа!.Се вклопува 23x29 инчен Фотографии!Реалната големината на Рамката (заврши големина) 24.72x30.72 инчи.Оваа рамка е 1.11 инчи широка и 0.0000 инчи висок.Тоа има .25 инчен усна (делот кој го опфаќа вашата слика) и 0.0000 инчен rabbet (простор помеѓу усна и назад на рамката, max дебелина на уметноста оваа рамка може да се одржи).Широк темно Орев со Наклон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне