.

.

Juya Задоволство 7ft x 7ft Нови Злато Sequin Фотографија Позадина Завеса за Партија Банкет Фестивал Свадба Годишнината Изложба

Juya Задоволство 7ft x 7ft Нови Злато Sequin Фотографија Позадина Завеса за Партија Банкет Фестивал Свадба Годишнината

DEN 734.16

Од стока
Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Материјал : Висока густина sequins се пораби на лен.Брилијантен sequins направи фотографиите за сонувачи и око-фаќање,осветлување до вашиот ноќ.Големина : 7ft(ширина) x 7ft(висина).Ние ќе се потрудиме да се обезбеди вистинска големина дека ќе се нареди и во рок од половина инч грешка е разумно.На врвот е пораби со 4 инчи, широки ракави која може да помине низ прачка лесно виси.( Ширина над 4ft ќе имаат исклучителна и симетрични шевовите, но визуелен ефект не ќе бидат погодени).Употреба : Да се биде херој на секој поглед!Фото позадина, свадба, brital туш, роденден партии, годишнини, бебето тушеви, и дипломски банкети.Можете дури да го користите нашиот позадина за камин декорација или tablecloth.Секаде каде што сакате да ја користите нашата позадина, само го користите.Стил : Блескавата & Луксузен & Домот & Онанирачки.Нашите sequin позадина завеса има светли бои и исклучителна изведба.Проштална да ризично шопинг : WYSIWYG!Сите производи се направени од страна на професионални мајстори.Имаме професионален дизајн и одлични услуги на клиентите.Пребарување Juya Задоволство за да добиете повеќе информации за нашите квалитетни производи.Направи шарени живот и единствен од едноставно пребарување.Сјае sequins се извор на инспирација.Луксуз и елеганција се вечна потрага на романтизмот.Како независна дизајн бренд кои се фокусираат на домашна декорација,Juya Задоволство sequin производ, како и вашата убавина, застане на тестот на времето.Дали сакате да имате незаборавен партија?.Изберете го ова sequined позадина крпа и нека ве придружува преку секој прекрасен момент.На sequin позадина се препорачува за свадба, забава, бебе туш, роденден, матурска, церемонијата, или било enent каде што може да сакате изглед на искра, домот убавина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне