.

.

Ранец Кабриолет да Торба ,3 Начин Ранец се Носат На Направени во САД.

Ранец Кабриолет да Торба ,3 Начин Ранец се Носат На Направени во САД.

DEN 1327.68

Од стока
Во продавницата

Произведено во САД.Најлон обвивка.Патент затворање.Се носат На Конвертибилен Ранец, Сите во еден Единствен Packpack или торба.Оваа торба карактеристики навивам далеку ремени, што им овозможи на кесата за да се конвертира од ранец да tote торба во секое време можете да изберете.Употреба на врвот рачки за носење опција или едноставно рака на грбот. 2268 кубни инчи,.Cordura (Највисок сила најлон)Отпорни на Вода ,Триење.авиокомпанијата Носат со големина : 18" висина x 14" ширина x 9" длабочината, Направен Во САД. 3 начин да се носат ,Рака носат или Рамо или Ранец Рака !Главната Преграда У отвор за лесно Вишокот плус две Патент внатре џебови и 2 Од странични Џебови.Поместена Рамо, рака Може да се Навивам настрана Кога Не го користите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне