.

.

Роуз Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

Роуз Прашка Торба Ранец â€crossbody Ранец За Жени Мажи Јаже Торба Секојдневен Daypack За Патување Пешачење

DEN 599.76

Од стока
Во продавницата

Димензии : L X W X H 15.3*9.8*3.9 Инчи (39*25*10 См), Изберете Прашка Торба Голема Право Големина И Тежина Да Се Донесе Погодност За Вашето Патување.Оваа Градите Торба Е Направен Од Лесен, Издржливи, Вода-Отвратителен Материјал, Добра Навремено Отпор, Силни И Издржливи.Висок Капацитет За Складирање.Анти-Кражба Патент Џеб На Грбот Може Да Се Одржи Вредни Мали Предмети.Постои Patch Џеб На Страната На Градите Џеб, Може Да Се Стави Чадор Или Чаша Вода, Итн.Постои Zippered Складирање Торба Во Внатрешноста, Која Може Да Се Користи За Чување На Кеси Заедно Или Како Џеб.Тоа Може Да Се Користи Како Гласник Торба/Торба/Crossbody Торба/Неврзан Ранец/Рака Торба/Градите Торба/Патна Торба/Работа Или Бизнис Торба.Погоден За Повеќето Луѓе : Возрасни, Мајки, Девојки, Девојки, Колеџ Студентите, Тинејџери, Канцеларијата На Работниците, Отворено Спортски Ентузијасти, Итн.Многу Погоден За Патување, Вежби, Јога, Фитнес Секојдневна Употреба.Една Од Главните Џеб, Еден Складирање Торба Внатре, Патент Затворање, Скриен Џеб На Грбот, Патент Затворање, И Отворена Мрежа Џеб На Страна.Постојат Два Виси Токи На Дното И Мрежа Patch Џеб На Рака.На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди Во Должина Од 23 - 45 Inch.Zip Затворање.Флексибилни Satchel Рамо, Рака Се Движеа Од 23 До Максимум 45 Инчи Може Да Се Прилагоди Лабава Или Тесни.Совршено Одговара На Вашето Тело.Два Начини На Работа : Лево Или Десно.Ослободат Вашите Притисок Со Долгорочни Земе.Дише Во Облик На Поместена Рамо, Рака И Задниот Панел Се Од Исклучително Удобен И Лесен, Кој Ќе Го Објави На Топлина, Наместо Да Се Акумулира.Направени Од Издржлив, Водоотпорен Полиестер Со Врвен Квалитет Патентите И Издржливи Рака Клип.Нашите Торба Е На Печатени Шема.Секоја Торба Ќе Биде Од Мала Разлика Поради Ткаенина Намали.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне