.

.

Mandarina Патка Жените Ранец, Фустан Сина, Mellow Кожа

Mandarina Патка Жените Ранец, Фустан Сина, Mellow Кожа

DEN 5454.24

Од стока
Во продавницата

Жените ранец во зачукуваше италијански кожа, метал-лого на предната плоча, архивиран главниот џеб и отстранлив шарм детали.Прилагодливи рамо ремени.Жените ранец направени од зачукуваше италијански кожа, метал-лого на предната страна, главната џеб со патент и монтажни шарм.Прилагодливи рамо ремени Жените ранец во зачукуваше италијански кожа, метал-лого на предната плоча, архивиран главниот џеб и отстранлив шарм детали.Прилагодливи рамо ремени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне