.

.

CGjiogujio 20pcs ABS Styrene Пластични Половина Тркалезни Бар Род 2mm Кол. 9.85 Долга Бела

CGjiogujio 20pcs ABS Styrene Пластични Половина Тркалезни Бар Род 2mm Кол. 9.85 Долга Бела

DEN 323.76

Од стока
Во продавницата

Материјал : ABS.Боја : Бела.Големина : 2mm.Должина на секоја лента : 250mm.Пакет се вклучени : 20 x ABS Styrene Пластични Половина Тркалезни Бар Род. 20pcs Бела 2mm Кол. 9.85" Долго ABS Styrene Пластични Половина Тркалезни Бар Род Бела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне