.

.

Burndy YAZV252TC38FX Две Дупка Hylug Flex Диригент Долго Барел со Инспекција Прозорец, 275/24, 1/0 Заварување, 1/0 AWG Диригент, 3.76 Должина, 3/8 Студ Дупка Големина, 0.83 Јазик Ширина

Burndy YAZV252TC38FX Две Дупка Hylug Flex Диригент Долго Барел со Инспекција Прозорец, 275/24, 1/0 Заварување,

DEN 588.72

Од стока
Во продавницата

Тип YAZ-FX Две Дупка Hylug flex диригент долго барел со инспекција прозорец.Бакар компресија терминал. 90 степени C, 600 Volts до 35 k V.УЛ наведени и АДС уверение. 1-9/16-инчи Жица лента по должина.Тип YAZ-FX Две Дупка Hylug flex диригент долго барел со инспекција прозорец.Бакар компресија терминал. 90 степени C, 600 Volts до 35 k V.УЛ наведени и АДС уверение. 1-9/16-инчи Жица лента по должина.Студ дупка големина : 3/8-инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне