.

.

TeddSnow Секојдневно Деца Престилка, Деца Памук Прилагодливи Лигавче Готвач Престилка со Џеб, За Деца на Возраст од 2 до 6 години, Момчиња и Девојки

TeddSnow Секојдневно Деца Престилка, Деца Памук Прилагодливи Лигавче Готвач Престилка со Џеб, За Деца на Возраст

DEN 308.88

Од стока
Во продавницата

100% Памук.Вратоврска затворање. 100% чиста памучна ткаенина со мазна на допир, задебелена и дише, мека и пријатна.Нашите престилка има трајни квалитетот додека се стилски.Бојата е црна ленти со топло бела основа.Нашите деца престилка е применливо за повеќе наврати.Печење, игра кујна за готвење, бонбони одлуки, сликарство, и помага на мама со работа.Со Мама и Тато носи престилки на ист стил, семејство време станува слатка и среќни.Голем џеб е совршен за задржување на предмети и мал gadgets,.Децата престилка е со 18.9" Должина*17.3" ширина, која може да покрие еден дете тело од градите до коленото, заштита на облека чисти од дамките, маснотии,валкани марки.Совршено се вклопуваат : Со прилагодливи вратот рака и екстра-долги врски.Нашите престилка добро се вклопува за момчиња и девојчиња на возраст од 2 до 6 години без разлика масти или тенка.Лесно Нега : Машина перат.Нашите престилка е ткаенина, има супер постојаност на боја и едвај се брчка.Одличен подарок : Оваа престилка е генијален избор како подарок за Божиќ, Празници, Вечера Партии, Роденден партии, денот на Благодарноста Дена, Семејството Подароци.Добиете нашата кујна престилки за двајцата родители и деца и да се направи секој момент заедно скапоцени.Должина : 18.9 инчен/48cm; Width : 17.3 инчен/44cm.Прилагодливи метал тока и екстра-долг врат рака.Екстра-долго половината ремени-18.9 инчен/48cm долго секој.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне