.

.

Среќен Божиќ Готвење Кујна Престилки за Жените & Мажи со Џебови Прилагодливи Готвач Изработката СКАРА за Печење Лигавче Божиќ Престилка

Среќен Божиќ Готвење Кујна Престилки за Жените & Мажи со Џебови Прилагодливи Готвач Изработката СКАРА за Печење

DEN 407.76

Од стока
Во продавницата

Среќен Божиќ Кујната Готвење Престилка Материјал - Нашите престилка е изградена со врвна квалитет Оксфорд Ткаенина Ткаенина.Издржливи, Дише, Водоотпорен, Навремено-Доказ и Смали-Доказ.Една големина одговара на повеќето : ширина 27.5 инчен, должина 33inch.Прилагодливи вратот рака, 38 инчен долги врски кои можат да заврши околу и врзан во предниот дел, оваа престилка може да биде лесно променет за да одговара на повеќето големини.Среќна Нова Година Готвач Престилка со Џебови - Со 2 големи џебови пред престилка за лесно да се одржи вашите готвење gadget, леќата пакети, пиво, јајца, месо термометар, рецепт картички, potholders, мобилни, паричник, итн.Трансформира вашиот Готвење искуство во хит со овие модни престилки!.Божиќ Мулти Цел Дома Престилки - Многу меки и удобни за носење, машина перат, Тешки-должност, практични и долготрајни.Дизајниран за функционална употреба во домот или на отворено за печење, готвење, бразилецот, ресторан, кујна, градина или занает табела употреба.Печење Престилка Совршен Подарок - Роденден, Пензионирање, Денот на Вљубените, Жените Ден, Мајки Ден, Татковци Ден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Вечера Партии, Водителка Подароци, Housewarming Подароци, Семејно Обединување, Кампување Патување, Печени Тема Партија, Готвење Класа или Печење Партија.Совршен идеален подарок за готвач, мајка ми, мајка во законот, сопруга, баба, сестри, сестра во законот, ќерка, ќерка во законот, тетка, соработници или соседи.Лесно Да се Грижи Градинарство Престилки - Машина за перење или рака мие со ладна вода во благ циклус и собори сува ниска.Не кајгана нив или да ги извршувате преку жешка фен.Ако имате било какви прашања во врска со нашата Готвење Престилки, pls се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Врвен квалитет на Оксфорд Ткаенина ткаенина.Со два големи предниот џеб.Лесно да се чисти, машински перат или рака мие со ладна вода.Штити облека од маснотии и дамки.Врвен квалитет на Оксфорд Ткаенина ткаенина.Со два големи предниот џеб.Лесно да се чисти, машински перат или рака мие со ладна вода.Штити облека од маснотии и дамки.Одличен Подарок : .Ако сте во потрага по подарок за Божиќ, овие Божиќ престилки е уникатен подарок идеја.Тоа може да биде совршен подарок за девојка, мајка, мајка, сопруга, татко, татко, браќа, сестри, пријатели и сите кои ќе сакаат да бидат среќни.Овие Божиќ Возрасни Престилки за жените&мажите имаат една големина одговара на повеќето : ширина 27.5 инчен, должина 33inch.Прилагодливи вратот рака, 38 инчен долги врски кои можат да заврши околу и врзан во предниот дел, оваа престилка може да биде лесно променет за да одговара на повеќето големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне