.

.

Пластични Рецепт Зелена Ампули/Шишиња Случај на 240 w/Капи Гигант 30 Dram Големина-Фармацевтско Одделение-Оние Што се Продаваат на Аптеки, Болници, Докторите, Лаборатор?

Пластични Рецепт Зелена Ампули/Шишиња Случај на 240 w/Капи Гигант 30 Dram Големина-Фармацевтско Одделение-Оние

DEN 1437.12

Од стока
Во продавницата

Одлично за чување на мали предмети, накит, навртки, зачини, игли за коса, игли.Силни, јасни зелена боја заврши со дете-отпорни капи.Димензии се 3.5" висока и 1-9/16"" во дијаметар.Сосема нов, не медицина остатоци, најдобрите квалитет на располагање.Поголем 30 Dram Големина Има Многу Повеќе-A "D" батерија се вклопува во со просторот околу неа.Случај на 240 гигант-големина убава јасно зелена боја на најголем 30 dram големина медицина ампули/шишиња заврши со притиснете надолу дете-отпорни капи.Илјадници користи, од чување на накит, на ореви и завртки, навртки, tacks, зачини, и многу повеќе.Постојат премиум квалитет ампули и се во вредност од мала разлика во цена од други.Нашата репутација ја покажува тоа.Ние, исто така, ги продаваат преку помалите (растворувач) 8 Dram големина, за големината и ширината на "В" батерија само малку повисоки.Исто така средни 13 dram, како и.И 20 dram големина.Разни пакет количини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне