.

.

Hubbell WS60-ET06 Тешки Надземни Алатка Кран Комплет 6ft, 250 Lb. Капацитет

Hubbell WS60-ET06 Тешки Надземни Алатка Кран Комплет 6ft, 250 Lb. Капацитет

DEN 2236.80

Од стока
Во продавницата

250 lb.Возен капацитет Алатка Железнички вклучува (4) WS60-FT колички, (2) 2 x 4 челик алатка песна мостови, (2) WS60-HG закачалка загради, (1) WS60-BT алатка количка, (2) WS60-ES крајот стопира (1) WS60 алатка железница (должина по модел), (2) безбедност синџири, собранието на платите и хардвер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне