.

.

Вермонт Gage 441113010 1 1/2-11 1/2 NPT Основните L-1 Прстен Gage

Вермонт Gage 441113010 1 1/2-11 1/2 NPT Основните L-1 Прстен Gage

DEN 3517.20

Од стока
Во продавницата

Класа X толеранција на ANSI/ASME Б1.20.1. Произведени од Алатка Челик; 60/62 R (ладно стабилизира).Сертификат за Точноста опфатени; NIST следат.Пакет Димензии : 8.89 L x 3.555 H x0.762 W(сантиметри).Вермонт Gage е NPT Заострените Цевка Прстен Gages се користи за да се провери заострените надворешната цевка теми.Совршен за инспекција стандард цевки и цевки, фитинзи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне