.

.

Beileshi 4x32 Компактен Пушка Опсег, Crosshair Оптика Лов Опфатот со 20mm Слободни Месеци

Beileshi 4x32 Компактен Пушка Опсег, Crosshair Оптика Лов Опфатот со 20mm Слободни Месеци

DEN 1346.40

Од стока
Во продавницата

Зголемување : 4x; Цел Дијаметар : 1.26" (32-милиметри); Око Олеснување : 3.3" (83.82 mm) Должина : 7.48"(190mm).Должината на целиот опсег е 7.48" (190mm), што го прави овој компактен обемот погодни за брзо се движат и со цел.Инертен гас очистен, магла,шок, вода доказ, овој опсег може да се користи под било какви временски услови.Со целосно обложени со оптичко стакло, пушка опсег ќе ви даде светли и висок контраст на сликата.Направени на висока јачина алуминиум и со своите едно парче цевка изградба, обемот е дефинитивно за поголема сила и издржливост.Поле Преглед : 23. Зголемување : 4 X.Кликнете Вредност : 1/4 MOA.Должина : 7.48"(190mm).Око Олеснување : 3" (83.82 mm).Цел Дијаметар : 32-милиметри.Излез Ученик Дијаметар : 7.9 мм.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури и изградени со ултра силна едно парче цевка, овој опсег е издржлив.Должината на обемот е само 7.48"(190mm).Овој компактен обемот е погодна за брзо се движат и со цел.На окуларна е изграден со диоптриски прилагодување леќи кои може да обезбедува nearsighted и farsighted корисниците јасен звук слика без употреба на очила.Нула-отпорни слој го штити надворешноста леќи од гребнатини, нафта и нечистотија.Поле Преглед : 23 Magnification : 4 XClick Вредност : 1/4 MOALength : 7.48"(190mm)Око Олеснување : 3" (83.82 mm)Цел Дијаметар : 32mm Exit Ученик Дијаметар : 7.9 мм.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне