.

.

ASICS на Жените GT-1000 6 Работи за Чевли

ASICS на Жените GT-1000 6 Работи за Чевли

DEN 911.76

Од стока
Во продавницата

Синтетички/Кожа/Гума.Увезени.Hyper GEL Технологија - со Високи перформанси дизајн со Hyper GEL технологија монистра интегрирани во midsole подобрување враќа и тапацир, додека намалување на влијанието.МОНО-SOCK Технологија се Вклопуваат Систем - еластична внатрешни ракавот кој го заменува традиционалното јазик обезбедување на "sock-како" фит.Нашите gt-1000™ 6 нуди одлична рамнотежа на стабилност и перница по прифатлива цена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне