.

.

Под Оклоп Жените е Обвинет Извршување 2 специјално Издание Работи за Чевли

Под Оклоп Жените е Обвинет Извршување 2 специјално Издание Работи за Чевли

DEN 1296.00

Од стока
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Пена соочи се поставени околу вашиот глуждот јака & под јазикот за неверојатно удобно се вклопуваат и се чувствуваат.Удобноста sockliner калапи за ногата со баласт во петицата за крајна амортизирање на пета-strike.Обвинет Амортизирање midsole користи компресија моделирани пена за крајната одговорност & издржливост.Гуми инспириран outsole модел се обезбедува крајната flex & супериорен влечење.Конструиран мрежа горниот дел е исклучително лесен & дише, со стратешки поддршка каде што е потребно.Пена соочи се поставени околу вашиот глуждот јака & под јазикот за неверојатно удобно се вклопуваат и се чувствуваат.Удобноста sockliner калапи за ногата со баласт во петицата за крајна амортизирање на пета-strike.Обвинет Амортизирање® midsole користи компресија моделирани пена за крајната одговорност & издржливост.Гуми инспириран outsole модел се обезбедува крајната flex & супериорен влечење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне