.

.

JUSTXIANG Главната Четка Филтер На Правосмукалка Додаток На Правосмукалка Замена Алатка На Домаќинството Правосмукалка Додаток Е Погоден Одговара За Proscenic M7 MAX М8 Прав?

JUSTXIANG Главната Четка Филтер На Правосмукалка Додаток На Правосмукалка Замена Алатка На Домаќинството Правосмукалка

DEN 1884.00

Од стока
Во продавницата

На правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високо-сила и еколошки материјали.Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Ново дизајнирани анти-ликвидација ролери, четка може да се прилагодат и да ги ротира, и ќе се дојде во прашина кутија за да се спречи губење од заплитане.Филтерот филтри прашина за да се намали навлегувањето на полен и други во воздухот кој го дишеме.На правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високо-сила и еколошки материјали.Додатоци : погоден одговара за Proscenic M7 MAX M8 It е најдобро да го замени резервни делови секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи на врв performance Package Содржина : 1*Главни brush6*side3*filter2*прашина bag3*mop Notes : 1. Поради разни фактори, како што се осветлувањето на екранот и осветлувањето на светлина, вистински боја на производот може да биде малку поинаков од сликата на веб-страницата.2. Ве молиме овозможи податоците да имаат мало отстапување од прирачник за мерење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне