.

.

Виткање Качување Скалило Количка,Сите Терен Качување Количка Рака Камион со Bungee Кабелот Преносни Количка за Горе Карго Превоз,со 6 Тркала-Црно На

Виткање Качување Скалило Количка,Сите Терен Качување Количка Рака Камион со Bungee Кабелот Преносни Количка

DEN 952.80

Од стока
Во продавницата

Лесно Качување по Скали Опремен Со 6 Качување Тркала,Количка Ви Заштедува Од Неволја На Качување по Скали Кога Вие Не Мора Да се Донесат Некои Тешки Предмети Дома.Тоа Го Прави Полесно За Вас Да Им Помогнам На Количката На Земјата,Со Што Се Штеди Повеќе Енергија.Со Еластична Јаже Големината На Платформа Може Да Се Смести Дневна Соба И Кеси.Приложените Еластична Мозок Може Цврсто Да Се Обезбеди Товар За Да Се Обезбеди Подобрена Безбедност, Додека Избегнување На Ѓубрето.Цврст Алуминиум Материјал Дава Камион Поголем Капацитет,Што Ќе Ви Овозможи Да Се Направи Поголемиот Дел Од Камион.Свитлива И Преносни Скалило Алпинист Не Е Само Количка,Но, Исто Така, Компактен Кога Свитканите Станот,Кој Може Да Го Спаси Вашиот Простор За Складирање Во Багажникот,Дома Или Склад.Покрај Тоа,Таа Тежи Само 10 Фунти,Што Е Доволно Светлина За Да Биде Лесно Да Се Транспортираат Без Преголем Замор.Прилагодлива Рачка Скалило Алпинист Има 3-позиција Прилагодливи Телескопски се Справи,И На Висина На Дршката Може Да Се Прилагоди Според Вашите Потреби.Покрај Тоа,Се Справи Донесува Хуманизирано Дизајн За Да Се Заштитат Рацете Од Повреда.Во Споредба Со Другите Колички,Рачката На Нашата Количка Е Постабилна И Пофлексибилна.Висок квалитет на Алуминиум Легура Е Составен Од Силни Алуминиумска Легура,Кој Има Одлични Набитост И Издржливост,Па Тоа Покажува Одлични Перформанси.Тоа Може Да Се Користи Како Скалило Качување Количка Да Се Спаси Напор, Кога Ќе Нагоре И Надолу По Скалите,И Тоа Исто Така Може Да Се Користи Како Товар Количка За Индустриски Апликации.Качување Скалило Trolley The Количка Е Силна И Светлина.Тоа Ја Подобрува Продуктивноста, Додека Намалување На Корисникот Замор.Тоа Е Вашата Добра Работна Партнер Во Различни Работни Средини (Како Што Се Производство,Ракување И Складирање,Колет Испорака,Шопинг,Канцеларии,Трговски Саеми).Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура,Pp Plastic Colour : Black Expanded Големина : 106*39*42cm/41.7"*15.3"4.18 Lbs"Виткање Големина : 65*39*5cm/Goose Врат должина"*15.3"*1.9"Тежина : 176lb Number На Тркала : 2 Тркала/2 Тркала + 4 Мали Wheels Scope На Примена : Излети,Излети,Канцеларии,Магацини,Дома се Движат,Шопинг,И Sourcing Performance : Носат-отпорни,Преносни,зацврстување на Товарот,Светлина Материјал,Мал Простор Окупација По Folding The Пакетот Вклучува : Handcart*1 Climbing Јаже*1 Carrying Случај*1(Вистинска Работа Е Врз Основа На Првиот Главната Слика).

Карактеристиките

Material:
Aluminum Alloy,Pp Plastic
Colour:
Black
Expanded Size:
106*39*42cm/41.7*15.34.18 Lbs
Folding Size:
65*39*5cm/Goose Neck length*15.3*1.9
Weight:
176lb
Number Of Wheels:
2 Wheels/2 Wheels + 4 Small Wheels
Scope Of Application:
Outings,Picnics,Offices,Warehouses,Home Moving,Shopping,And Sourcing
Performance:
Wear-resistant,Portable,Strong Load-bearing,Light Material,Small Space Occupation After Folding
The Package Includes:
Handcart*1 :
Climbing Rope*1 :
Carrying Case*1 :
(The Real Thing Is Based On The First Main Picture) :
Вака можеби ќе ви се допадне