.

.

LDBDASA Лесни Шопинг Количка Виткање на Приколката,Преносни Качување Скалило Push Pull Количка,Изолација Голем Капацитет/Црна

LDBDASA Лесни Шопинг Количка Виткање на Приколката,Преносни Качување Скалило Push Pull Количка,Изолација Голем

DEN 2131.20

Од стока
Во продавницата

Складирање Торба е Направен од 600 D Водоотпорен Oxcloth,И Носат-Отпорни, Гумени Тркала Има Дијаметар од 17 Cm.Количката е Направен од Дебела Алуминиумска Легура и Има Карактеристики на Анти-Корозија,Анти- ' Рѓа Andng Капацитет на носивост.Количка Заградата Големина : 100 Cmx 45см X 33 Cm,Складирање Торба Големина : 52 Cmx 30 Cm X 20 Cm/40 L.Погоден за Стари лица или лица со посебни потреби.Оваа Количка е Опремен со Едноставни Репортажите и Ротирачки Тркала за дополнителна Удобност и Безбедност.Виткање Количка.Тоа е Комбинација на Леснотија и Издржливост.На Количката е во Половина за Лесни за Складирање.Име на производ : Алуминиумско Водоотпорен Шопинг Cart Material : Алуминиум Легура на Приколката,600 D Водоотпорен Oxcloth,Гума Wheel Luggage Количка Заградата Големина : 100 Cmx 45см X 33 Cm Folding Големина : 85 Cmx 45см X 11 Cm Storage Торба Големина : 52 Cmx 30 Cm X 20 Cm/40 LPush Големина на Тркало : 17 cm во Diameter Color : Црна Dots Carrying Капацитет : 50 Kg Applicable Места : Супермаркет Шопинг Коли,Разно Камиони,Патнички Багаж Коли,Планински Велосипеди,Подарок за Складирање Возила.Применливи Луѓе : Адолесценти,Средовечни Луѓе,Стари Лица,Хендикепирани,На Масите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне