.

.

NA Мини Метла Dustpan Комбинација Поставите Домаќинство Кревет Четка Мала Магија Метла Десктоп автомобил Чистење со Четка Зелена

NA Мини Метла Dustpan Комбинација Поставите Домаќинство Кревет Четка Мала Магија Метла Десктоп автомобил Чистење

DEN 654.48

Од стока
Во продавницата

Складирање не заземаат површина, може да се закачи за складирање, лесен за чистење и помалку се грижите.Парична казна МИЛЕНИЧЕ filaments се тесно распоредени, и влакната имаат добра флексибилност и цврстина, што во голема мера ја подобрува прашина отстранување ефикасност.Четка за отпорен и издржлив без губење на косата.Софа листови чисти и лесно отстранување на влакната.Чистење на дното без истекување.Производот категорија Мини метла dustpan set Color сино зелена pink Material : PP + домашно милениче + ABSSize метла 27.5 cm * 20cm dustpan 28cm * 16cm наежвам 16cm * 8cm.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне