.

.

Westward Прилагодливи Рака Reamer Сет, ХСС, 11 Компјутери

Westward Прилагодливи Рака Reamer Сет, ХСС, 11 Компјутери

DEN 1002.96

Од стока
Во продавницата

Сечилото Вид : Прав, Месо Тело Вид : Прав, Најголемиот Reamer Големина : 1-1/2".Рака reamers се користи за зголемување на дупки во метал.Тука се некои важни детали за Westward Прилагодливи Рака Reamer Сет.Материјал : High Speed Челик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне