.

.

FRIFUN Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот со Прстен Стојат Држиме за Телефонот Паричник,Ултра-Тенок Само Лепило,RFID Блокирање Прстен Џеб Паричникот Др?

FRIFUN Кредитна Картичка во Држачот за Назад на Телефонот со Прстен Стојат Држиме за Телефонот Паричник,Ултра-Тенок

DEN 239.76

Од стока
Во продавницата

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН : FRIFIN Кожен паричник држач за телефон со Прстен Застане е ажурирана верзија со 360 Степен Ротација прст прстен зафат.Тоа цел да кога ги Гледате вашите омилени емисии, остварувате видео повици или играат игри, без да мора да го држите уредот.Тенок и лесен, лесно да се носат или се вклопи во вашиот џеб.БЕЗБЕДНА, исто Така, прстенот може да се ротира слободно за поддршка на телефонот хоризонтално или вертикално, што е погодно за гледање видео и други забава.Излупете исклучете го поклопецот на налепница и се држи до вашиот телефон назад, а заврши со нежно притискање.Тоа го Направи на премиум кожа памук и полиестер,паричник прилог карактеристики трајни,што обезбедува џеб никогаш не губи еластичноста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне