.

.

fitBAG Издржи Браун Обичај Прилагодени Ракав за iPhone 5s 16GB 32GB 64GB. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Издржи Браун Обичај Прилагодени Ракав за iPhone 5s 16GB 32GB 64GB. Парична казна Одговараат на Ткаенина

DEN 191.76

Од стока
Во продавницата

Handsewn за совршено се вклопуваат за i Phone 5s 16 GB 32 GB 64 GB.Оваа торба само ќе одговара на i Phone 5s 16 GB 32 GB 64 GB, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен ткаенина.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне