.

.

15.6 инчен Лаптоп Бизнис Briefcase Crossbody Торба Ракав Случај Сметководствена Торбичка за Razer Нож 15 HP Acer Површината Книга

15.6 инчен Лаптоп Бизнис Briefcase Crossbody Торба Ракав Случај Сметководствена Торбичка за Razer Нож 15 HP

DEN 863.76

Од стока
Во продавницата

【Компатибилност】- Универзална одговара за повеќето од 14" 15"15.6" инчен лаптоп како Dell XPS 15, Alienware M15/ R4 15.6", Acer Стремат 5/Стремат E 15, HP Chromebook S15 15, HP ZBook Студио x360 G5, Сеништето x360 15-инчен,Павилјон Гејмерски Лаптоп, Lenovo Think Pad X1 Екстремни, Dell Г-7/G5/G3 15, Apple Mac Book Pro 15, Razer Нож 15, Asus Zen Book Pro Duo ,Gigabyte Аеро 15 OLED, Microsoft Surface Лаптоп 3, Површината Книга 15-инчен , Леново Легија Y740 (15-инчен, Samsung Галакси Лаптоп 9 Pro 15, LG грам Лаптоп 15.6",итн. 【Лесно да се носат & Погодно】15.6 инчен Лаптоп компјутер гласник торба за носење торбичка доаѓа со врвот двојна сметководствена рачки, еден пренослив и прилагодливи рамо, рака , еден багаж рака за да виси на извлекувањето-бар кутија / количка торба, лесно ги носите.Тенок, преносни и лесни да се земе сам, или да го поправи оваа торба на вашиот куфер кога патувате или да оди на работа , совршен за патување, бизнис патување, работа, училиште, кампување, секојдневна употреба, итн. 【 И Заштитни】- Екстериер : лаптоп briefcase е направена од отпорен на вода платно материјал со двојно патент затворање на заштитете го вашиот лаптоп од случаен spills.Мвр : лаптоп оддел со висок квалитет shockproof воздух подлога и велкро рака спречува лап-топ компјутери од се фрли и гребнатини. 【Голем Капацитет】 - Две големи патент затворање слоеви, вклучувајќи и 1 shockproof лаптоп оддел со велкро рака, 1 голема оддел , 2 одделни мали џеб и 1 пред патент џеб.Тоа е пространа простор да се одржи до 15.6" лаптоп,таблет, глувчето, полначи, кабел, книга, датотеки, пенкала, картички, паричник, слушалка,тетратки и сите други мали додатоци. 【Совршена Големина】- Димензии : 16.7" x 12" x 2", Лаптоп Џеб Внатрешна Големина : 15.8" x 11.5" x 0.8" / 400 x 292 x 20mm, Тежина : 750g.Се вклопат за повеќето од 14 -15.6 инчен Лаптоп Компјутер/ Ultrabook/ Netbook/ Chromebook /Лаптоп/ Mac Book .Поради варијации во големина на различни модели, па затоа ве молиме потврдете го вашиот лаптоп големина пред ставање цел да се избегне купување на погрешно!.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : надворешни димензии на торба : 16.7" x 12" x 2" / 425 x 305 x 50 mm внатрешна големина на лаптоп џеб : 15.8" x 11.5" x 0.8" / 400 x 292 x 20mm Прилагодливи рамо, рака : 35" -58.5 инчен Тежина : 749g / 1.65 фунти COMPATIABLE СО : ●Повеќето 15" 15.6" Лаптоп Компјутер Ultrabook Chromebook Лаптоп Таблета ●Apple : Apple Mac Book Pro 15-инчен 15.4" ●ASUS : Asus Zen Book 15, Vivobook S15, Vivo Book 15 S510, Chromebook 15.6" ●Acer : Acer Предатор Тритон 7, Acer Стремат 5/ E 15, Acer Предатор Helios 300 Игри на среќа/500 Игри на среќа/700 Игри 15.6" ●HP : HP Elite Book 850/755 , Pro Book HP 650/655, HP Chromebook S15, Најновите HP 15 15.6" HD, 2019 Најновите HP Павилјон 15 15.6" HD ●DELL : Dell Inspiron 15.6 инчен HD, Dell XPS 15, Г-7 15, G5 15, G3 15 Игри, Прецизност 3530/7520, ●Microsoft : Нови Microsoft Surface Лаптоп 3 – 15", Површината Книга 2 15-инчен, ●Samsung : Samsung Galaxy Лаптоп 9 Pro 15 , Samsung Лаптоп 7 спин 15.6 ●Razer Нож 15, Gigabyte Аеро 15, LG грам Лаптоп 15.6" ●Леново : Ideapad L340 Игри 15.6", Thinkpad E590 15.6" , Легија Y7000 Гејмерски Лаптоп, Јога 730 2-во-1 15.6" ве МОЛАМ, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ : ☞ Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ☞ новата торба може да мирис од пакување и материјали.Предлог : да го Стави во вентилирани место и тоа ќе исчезне во неколку ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне