.

.

ArogGeld Italian Stallion Автомобил Метал Табличка Рамка,Авто Ознака Капакот на Држачот,Автомобил Оркестарот,Возила Додатоци за Мажи/Жени,6x12 инчи

ArogGeld Italian Stallion Автомобил Метал Табличка Рамка,Авто Ознака Капакот на Држачот,Автомобил Оркестарот,Возила

DEN 228.00

Од стока
Во продавницата

Брза и едноставна инсталација.Големина е 6x12 Инчи.Направена со висок квалитет на алуминиум, но НЕ и евтина пластика.За метал : Нова Метална рамка Дизајн.Ќе Не Блокира Ознаки.Нови Табличка Рамка Направи вашиот автомобил повеќе солидна.За дупки : стандардно е црна две-дупка Лиценци Плоча Рамка.Достапен во две бои, сребрена и црна боја.Црна Лиценци Плоча Рамка има само две дупки.Среброто Лиценци Плоча Рамка има четири дупки.Знаеме колку е важно квалитетот е да сте ,само остатокот увери,ако било незадоволство се случи на нашиот Табличка Рамка,вие сте секогаш добредојдена за нас контакт.Овој висок квалитет црни алуминиумски табличка рамка му дава на вашиот автомобил и камион со екстра изглед и заштита што заслужува.Табличка Рамка материјал : Алуминиум.Големина : 12" x 6".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне