.

.

Gooogo Обичај Покрена 3D Амблем Нерѓосувачки Челик Табличка Ознака Рамка Покрие Рѓа Доказ Завртки Капи (2X Црна)

Gooogo Обичај Покрена 3D Амблем Нерѓосувачки Челик Табличка Ознака Рамка Покрие Рѓа Доказ Завртки Капи (2X Црна)

DEN 719.76

Од стока
Во продавницата

Обичај Покрена 3 D Амблем Нерѓосувачки Челик Табличка Ознака Рамка Покрие Рѓа Доказ Завртки Капи.Направени од stailess челик.'Рѓа Слободни.Оваа мода табличка рамка дава на вашето возило убав готовиот изглед.Доаѓаат со завртки и капи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне