.

.

Егзотични Цвеќиња Слон Табличка Рамки Сет од 2 Алуминиум Автомобил Ознака Опфаќа Носителите на Авто Автомобил Стандард 12 x 6 со 2 Дупки

Егзотични Цвеќиња Слон Табличка Рамки Сет од 2 Алуминиум Автомобил Ознака Опфаќа Носителите на Авто Автомобил

DEN 479.76

Од стока
Во продавницата

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 Изработени од високо квалитетни алуминиумски метал, 2 пакет табличка рамки се издржливи и отпорни на временските со долготрајни дизајн. 【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】 Егзотични Цвеќиња Слон framesmeasure 12" X 6", погоден за Стандард U. S. табличка за универзален се вклопуваат, што им овозможува да работат на секое возило. 【ACCESSARY ЗА ФИКСНА】 Лесно да се Инсталира, само место на завртки дека чекање на вашиот Табличка.Стандардни шрафови големина, ќе одговара на повеќето Американски и Увоз на автомобили (исто така појавување на завртка опфаќа вклучени). 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 Печатени со состојбата на техниката, дигитално печатење технологија, отпорни исчезнат.Се одликува со уникатен дизајн, Егзотични Цвеќиња Слон табличка покрие ќе ги привлече сите внимание. 【СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА】 Можете да ги даде на вашето семејство и пријатели на Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста, Мајката Ден, Денот на Вљубените или Роденден.Во рамки ќе ги потсети на вас во годините што доаѓаат.Покаже вашата личност со око-фаќање, ултра-тенки, анти- ' рѓа Табличка Рамки!★【СПЕЦИФИКАЦИЈА】★* Направен од висок квалитет на алуминиум метал.* Мерки 12" X 6", погоден за сите автомобил регистарски таблички во сад и Канада.*2 Парчиња Табличка Рамки, Сите Додатоци Потребни се Вклучени (4 Завртка Капи, 4 Навртки, 4 Капси).★【ТЕНКИ РАБОВИ & МАЗНА】★* Избегнувајте покривање оние најважен државата регистрација налепници. * Нема потреба да се грижите за остар табличка гребење вашите прсти или нови табличка капак.★【ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА】★1.место за миење во позиција , место завртки преку миење и стегнете да vehicle2.Место snap капа над washer3.Притисни snap капа долу цврсто се додека не се занимаваат со предвремените★【ШЕМА ДИЗАЈН】★* Моден модели на оригиналниот регистарски таблички.Се создаде прекрасен изглед и траен квалитет рамка, поубав, повеќе видлив, на истакнување на вашиот автомобил.* Рамките се обложени со транспарентен слој за сјај и се заштитени со нула-отпорни на УВ на кожата.2 пакет табличка носители се совршен додаток за вашето возило.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне