.

.

(200 компјутери) M10, DIN 440 / ISO 7094, Мерка, Стандард Рамни Подлошки, ТипV Плоштад Дупка, A4 Нерѓосувачки Челик

(200 компјутери) M10, DIN 440 / ISO 7094, Мерка, Стандард Рамни Подлошки, ТипV Плоштад Дупка, A4 Нерѓосувачки

DEN 187.20

Од стока
Во продавницата

A4 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентни на 316 одделение и е исто така познат како "морски одделение".Нерѓосувачки челик значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Номинален дијаметар е гром големина за да се користи за оваа рамни миење.Дијаметар (Номинална) : M10 Diameter (Димензија) : 10mm Inside Дијаметар (Номинална) : 11mm Outside Дијаметар (Номинална) : 34mm Thickness (Номинална) : 3mm Category : Стандард Рамен Washers System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Тип "V" Плоштад Hole Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 440 / ISO 7094 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне