.

.

(25 компјутери) M24, DIN 440 / ISO 7094, Мерка, Стандард Рамни Подлошки, ТипV Плоштад Дупка, A4 Нерѓосувачки Челик

(25 компјутери) M24, DIN 440 / ISO 7094, Мерка, Стандард Рамни Подлошки, ТипV Плоштад Дупка, A4 Нерѓосувачки

DEN 1531.20

Од стока
Во продавницата

Дијаметар (Номинална) : M24 Diameter (Димензија) : 24mm Inside Дијаметар (Номинална) : 26mm Outside Дијаметар (Номинална) : 85mm Thickness (Номинална) : 6mm Category : Стандард Рамен Washers System на Мерење : Metric Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Тип "V" Плоштад Hole Material : Нерѓосувачки Steel Material Одделение : A4 Нерѓосувачки Steel Coating : Uncoated Standards и Спецификации : DIN 440 / ISO 7094 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне