.

.

МАК Њу Орлеанс Светци Луција Јасно Ранец, Јасно, 12 x x 4.5 инчи 9.75

МАК Њу Орлеанс Светци Луција Јасно Ранец, Јасно, 12 x x 4.5 инчи 9.75

DEN 383.76

Од стока
Во продавницата

Екран печатени МАК тим логото на наушник затворање.Размавта и drawcord главната преграда затворање; пред магнетно-snap размавта џеб; страна магнетно-snap размавта џебови; прилагодливи рамо ремени.Мерки 12"H x 4. 5"D x 9. 75"В Место чисти само.Реквизитите не се вклучени.Направен од Јасно ПВЦ Изградба.Тоа е јасно да се види, оваа торба е тренд-право од суштинско значење треба сега.На Официјално Лиценцирани МАК "Луција" Јасно Ранец става види-преку пресврт на ова мора да се има, hands-free силуета.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне