.

.

Медуза Морски Животни Подводни Сина Пелена Торба за Лаптоп Ранци Лаптоп Rucksack Патување Пешачење Daypack за Жени Мажи

Медуза Морски Животни Подводни Сина Пелена Торба за Лаптоп Ранци Лаптоп Rucksack Патување Пешачење Daypack за

DEN 935.76

Од стока
Во продавницата

【Околу Димензии】10.6x7.8x14 инчен(27x19.8x36.5 cm).Погодна за луѓе на сите возрасти, особено мајките со бебињата. 【Мултифункционален】Таму е главната волумен џеб, со патент џеб од надвор, и 4 мали складирање прегради во внатрешноста.Два странични џебови може да се одржи шише за вода или чадор. 【Елаборат Дизајн】Направени од twill ткаат.Со цел да се биде полесно да ги користат, двојно патент дизајн е усвоен.Ранец е цврсти и издржливи, со голем број прегради, да ги задоволат вашите различни потреби.На рамо, рака може да се прилагоди според личните потреби за да направи да се чувствуваат поудобно. 【Повеќе Наврати】Во прилог на проучување и работни прилики, тоа е исто така многу погодни за активности на отворено како на пример, одмор, патување, кампување, и пешачење.И тоа исто така може да биде совршен подарок за семејството и пријателите на Божиќ, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, роденден и други празници. 【Ексклузивни Прилагодување】стилски изглед го покажува вашата личност.Не постои шема ви се допаѓа?Тоа не е важно, ние обезбедуваме бесплатно DIY прилагодување!Можете да ни ги испратите фотографиите ви се допаѓа, и ќе имаат единствена ранец.Мерки на претпазливост за Use Please миење на собна температура, не е за машина за миење.Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние секогаш ќе ви послужи!Tips Manual мерења на локации, може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме да се разбере, ви благодарам.Поради различни прикази, може да биде благо боја разлики.Внимателен Service If производот има било какви проблеми со квалитетот, ние дефинитивно ќе биде одговорен за тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Или имате какви било прашања или предлози во врска со нашите производи, исто така, можете да контактирате со нас преку е-маил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне