.

.

Лак'teryx Сечилото 20 Ранец | Минималистички Урбани Daypack со Префинет Стил.

Лак'teryx Сечилото 20 Ранец | Минималистички Урбани Daypack со Префинет Стил.

DEN 3600.00

Од стока
Во продавницата

Увезени.СЕЧИЛОТО 20 РАНЕЦ - Лак'teryx дизајни за користење, условите и животната средина.Начин на ЖИВОТ - Технички отворено функционалност, удобност и трајност доведена до секојдневно дизајни.ПАТНИ ТОРБИ - Лесни и издржливи патување системи кои се лесни за употреба, безбедна и ергономски.DAYPACKS - Функционална пакети рационализација за леснотијата на користење и лесен.Активност-одредени дизајни.СЕКОЈДНЕВНИОТ - Технички отворено функционалност, удобност и трајност доведена до секојдневно дизајни.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Пакет Џеб configuration (Конфигурација) - Преден џеб, со организација слотови - Страна за безбедност џеб со клучните клип - Страна пристапи внатрешни поместена ракав се вклопува 15" лап-топ компјутери - Посебен zippered главната преграда - Внатрешна ракав одговара на таблети до 10"- Дискретна задниот панел џеб Пакет за Дизајн и Конструкција - Топ и од страна на зграби се справува со Пакет Суспензија за Конфигурација - Dual-густина рамо ремени - Thermoformed поместена backpanel додава удобност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне