.

.

Ен Силеџија 5 Литри Расте Тенџере Расте Кеси со Рачки Ткаенина Садови на Растенијата Контејнери 5-Pack Должност Задебелена Nonwoven Градинарство садови, planters & Додатоци С?

Ен Силеџија 5 Литри Расте Тенџере Расте Кеси со Рачки Ткаенина Садови на Растенијата Контејнери 5-Pack Должност

DEN 405.12

Од стока
Во продавницата

Материјал & Големина на : Не-плетени 5 Литри Расте Кеси.меки, лесни, дише и издржливи .Димензија : 12.8" Дијаметар 10.0" Висина.Прибл. 5.57 галон,.СИЛЕН РАЧКА : вграден-во силна пораби рачки на нашата градина торба овозможува лесно и безбедно ја прилагодите растојанието и аглите на вашиот растенија во согласност со навиките на defferents растенија.Добра пропустливост на воздух : ткаенина расте кеси може да се донесе целиот почвата топката целосно од корен, повеќе униформа од пластични salvers.Покрај тоа, нашата фабрика кеси може да биде укината да бидат рамни и лесно складирање.ШИРОКА ПРИМЕНА : Постојат 5 pack 5 Литри дрво садови за растенија во еден пакет, одлична за зеленчук и овошје, како што се компир, кромид, морков, зелка, зелена салата, нане и така натаму. 100% ЗАДОВОЛСТВО : Ако имате било какви прашања во врска со нашите 5 Литри Расте Кеси , слободно контактирајте со нас ,ние секогаш ќе се одговорни за у.Растението Расте Кесички се направени од премиум материјалот,мека, светлина, дише и издржливи овозможи корени, да дишат и да се развиваат поздрав, ја зголемува растителни раст.вашиот може да се направи сопствена градина во вашиот стан,како и вашиот балкони, палуби, тремови или patios.На здрав X-облик шиење рачка на растенијата расте кеси има силна мерење капацитет.Можете да ја прилагодите растојанието на зеленчук во било кое време, или можете да дизајн вашиот мал зеленчукова градина по волја.Ова 5-галон ткаенина растение расте торба се повеќе поздрав и повеќе разноврсна алтернативни од традиционалните глина или пластични градинарство контејнери.обновливи за години.Расте Кеси 5 Литри ткаенина садови ткаенина колонист растенијата контејнери, садови за растенија градинарски растенија растат кеси за садење градинарство садови planters & додатоци јагода тенџере компир колонист садење кеси smart садови фарма почвата на сад.Големи садови на растенијата може да се користи како стаклена градина додатоци, а исто така може да се користи за да се одгледуваат зеленчук, домати, компири и одгледувањето на отворено.Тоа е најдобро да се избере за градинарство додаток.Овие 5 Литри Ткаенина Расте Кеси за растенија се многу меки, лесни, дише и издржливи ,одлична циркулација на воздухот и канализација, може да се одржување корени и почвата оксигенираната и кул во текот на годината.одлично за зеленчук и овошје, како што се компир, кромид, морков, зелка, зелена салата, нане и така натаму. 5-Пакет Од 5 Литри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне