.

.

uxcell Најлон Тркала Четка 600 Жито Абразивни Мелење Главата со 6mm Навој месо тело 2 Компјутери

uxcell Најлон Тркала Четка 600 Жито Абразивни Мелење Главата со 6mm Навој месо тело 2 Компјутери

DEN 347.76

Од стока
Во продавницата

Материјал : Изработени од најлон влакната, страни на влакната дејствува како флексибилни инструменти на сите видови на дупки, жлебови и аглите.Лесен за користење : Иконата поставена на конекција се зголемува ефикасноста unscrewing орев и инсталирање на две тркала.Добри Перформанси : Одлична алатка за отстранување на рѓа и слика од рамни површини, лесно брусење на дрво и изработка на метал или дрво за сликарство.Примена Опсег : Погоден за дрво, махагони мебел, три иверица површина по завршувањето на мебел дрво жито обработка и конкавни мелење.Она што Ќе Добиете : 2 x Најлон Тркала Четка.Различни видови на големини и грануларност да ги задоволи вашите потреби.Описи : * Изработени од најлон влакната, страни на влакната дејствува како флексибилни инструменти на сите видови на дупки, жлебови и аглите.* Одлична алатка за отстранување на рѓа и слика од рамни површини, лесно брусење на дрво и изработка на метал или дрво за сликарство.* Погоден за дрво, махагони мебел, три иверица површина по завршувањето, целта на комплексни мебел дрво жито обработка, конкавни и конвексни површината мелење операции.Спецификации : * Боја : Сива* Грануларност : 600 Жито* Тркала Материјали : Најлон* Поддршка Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик* Тркала Дијаметар : 80mm / 3.15-инчен* Тркала Дебелина(Прибл.) : 35mm / 1.38-инчен* месо тело Големина : 6 x 65mm / 0.24 x 2.56-инчен (D*L)* Нишка Големина : М8 x 24mm / 0.31 x 0.94-инчен Пакет Содржина : * 2 x Најлон Тркала Четка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне