.

.

Aicosineg 8.45 оз Проѕирна Пластика Плоштадот Reagent Шише 4.92 инчен x 2.05 инчен (HxW) Запечатување Течни Складирање Сад Примерок Бела Капа 2 парчиња

Aicosineg 8.45 оз Проѕирна Пластика Плоштадот Reagent Шише 4.92 инчен x 2.05 инчен (HxW) Запечатување Течни

DEN 393.60

Од стока
Во продавницата

【ДИМЕНЗИИ】- Капацитет : 250ml/8.45 оз; Устата Внатрешен Дијаметар : 20mm/0.79 инчен; Width : 52mm/2.05 инчен;Висина : 125mm/4.92 инчен Облик : Плоштадот Шише;Мапа на боја : Бела. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】- Направени од пластика, силни и издржливи, со мала тежина, висока електрична изолација, сјај површина, невкусна и висока безбедност. 【ФУНКЦИЈА】- Во запечатен контејнер за складирање донесува завртка капа дизајн, кој е лесен и удобен за да го отворите и затворите; На запечатени капа исто така, може да се спречи истекување вода, па нема потреба да се грижите за содржината одлевање надвор. 【ПРЕДНОСТ】- На пластичен сад е безбедно да се користи, влага доказ и има широк спектар на апликации; Тоа е идеален избор за дома чување. 【АПЛИКАЦИЈА】- Пластични садови може да се користи не само за дневни потреби како што се перење прав и течен сапун, но исто така и за шеќер, мирудии, вода, пијалаци, градини, итн, и се широко се користи во лабораториите.Aicosineg Пластични Плоштадот Reagent Bottle Description : 1. Изработен од пластика, силни и издржливи, со добра киселина-база на корозија перформанси, висока електрична изолација.2. Во запечатен контејнер за складирање донесува завртка капа дизајн, кој е лесно и удобно да се отвораат и затвораат.На запечатени капа исто така, може да се спречи истекување вода, па нема потреба да се грижите за содржината одлевање надвор.3. На пластичен сад нема штетни хемиски материи, е безбеден за употреба, влага доказ и има широк спектар на апликации.Тоа е идеален избор за твојот живот и работа.4. Пластични контејнери може да се користи за дневни потреби како што се перење прав и течен детергент.5. Погоден за шеќер, мирудии, вода, пијалаци, градини, итн, и се широко се користи во лабораториите.Spcification : Материјал : Plastic Color : Translucent Cap боја : White Capacity : 250ml/8.45 oz Shape : Плоштадот Bottle Mouth Внатрешен Дијаметар : 20mm/0.79 inch Width : 52mm/2.05 inch Height : 125mm/4.92 inch Package Содржина : 2 x Пластични Плоштадот Reagent Шише.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне