.

.

Контрола Моќ Коленото Влошки Обвива Компресија & Еластична Ремени Поддршка за Мажи & Жени 72 Крстот Обука WODs Фитнес Тренингот Squats (Мешавина Боја, 74 Долго & Прилагодув?

Контрола Моќ Коленото Влошки Обвива Компресија & Еластична Ремени Поддршка за Мажи & Жени 72 Крстот Обука WODs

DEN 1584.00

Од стока
Во продавницата

Компресија на Коленото Ремени Поддржува Протокот на Крв и да се Стабилизира Коленото - Помага со Обнова - Олеснува Болката - За Тркачи, Бодибилдерите, Спортисти и Оние со Болка во Коленото 1 Пар.ПОВЕЌЕ ОД НАТПРЕВАРОТ Нашата коленото ремени патување понатаму минатото вашиот колено да понуди дополнителна поддршка нема да се добие од било кој друг производ на пазарот.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈ КОЈ ТРЕБА КОЛЕНОТО ПОДДРШКА Совршен за squts, тегови, спортисти и луѓе со артритис или кои се опоравува од повредите или операција.ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА НА ЛЕКАР, за Разлика од други компресија ракави, нашиот дизајн е создаден од страна на лекар на физикална терапија кои се специјализира во orthopedics, што го прави за поддршка на кои можете да им верувате.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА Нашата компресија ракавите се направени во согласност со најстрогите стандарди за квалитет!Ако не сте целосно задоволни, можете да се вратите на собата во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Контрола Моќ Влошки Компресија Neoprene Коленото Ремени се најновите напредок во технологијата за компресија и се идеални за секој кој сака да промовира заеднички здравје.Нашите пар на компресија коленото ракави нуди повеќе придобивки.Ракавите : - Поддршка на заеднички за да се олесни болката и да се намали повреда ризик - Подобрување на протокот на крв во нозете и нозете - - ви Помогне со пост тренингот обнова - Намалување на воспаление за да се ублажи болка и оток Универзално дизајниран и е достапен во големини за да одговараат на мажите и жените, Контрола на Моќта Влошки Компресија Neoprene Коленото ремени се идеални за : - Тегови - Крст-Fit - Спортисти - Артритис страдаат - Повреда, а операцијата за обновување - Луѓето кои работат на своите нозе, како медицински сестри & келнерки во Споредба со другите коленото ремени на пазарот денес, Контрола Моќ Влошки Компресија Neoprene Коленото Ракави сте навистина најдобриот избор за вашиот активен начин на живот, бидејќи тие се : - ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на ЕКСПЕРТ.Доктор на физикална терапија создал нашите коленото ракав дизајн, па можете да му верувате на неговите благодети. - ПОСИЛНА & ПОЦВРСТА.Ние го користи ултра силна материјал за оптимално компресија и поддршка. - ПОДОЛГО од 72" Долго.На подолг дизајн на нашите ракав дава повеќе поддршка над заеднички. - ПОЛЕСНО ДА ЈА КОРИСТИТЕ.На коленото, ракавите се повлече и исклучување, без сврзувачки елементи да се грижите за. - Да се ГАРАНТИРА.Ако не сте задоволни со нашата коленото компресија ремени, можете да ги врати во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.Добиете поддршката што треба да ја завршите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне