.

.

PS4 Modded Про Контролер (Playstation 4) - Зомби Черепи - Тактички Брз Оган Mod (ТРЕСКА Warzone), Auto Супер Спринт & Брзо Вчитување (MW), Авто се Лекува (BO4), Удар Скок Шут (Футуристички ТРЕС

PS4 Modded Про Контролер (Playstation 4) - Зомби Черепи - Тактички Брз Оган Mod (ТРЕСКА Warzone), Auto Супер

DEN 1029.60

Од стока
Во продавницата

ДОЖИВЕЕ ВИСТИНСКО ИГРИ ПРЕДНОСТ СО КОНТРОЛЕР MODS Повеќето флексибилни mods во индустријата.Неодамнешното ажурирање на софтверот вклучува.БРЗА КОНТРОЛА на LED ИНДИКАТОР ЗА ЛЕСНО ПРОФИЛОТ И MODS CUSTOMIZABILITY Секогаш останете фокусирани на во-игра акција како дури и мала забава.ОПЕРАТИВНА МО SWITCH ЗА ПОВЕЌЕ КОНТРОЛА И ЕФИКАСНОСТ Смените вашата mods прилагодувања на мува, Мо Копче ви дава апсолутна контрола без било одвлечено внимание.PS4 HAPTIC FEEDBACK ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ПРЕЦИЗНА КОНТРОЛА Работат mods без да се земе во очите на игри во акција со најновите haptic feedback функционалност.ОПРЕМА СО најсовремени МЕГА MODZ КОНТРОЛОРИ Големи Снимање Игри се Компатибилни.Најбрз На Пазарот За Обработка На Моќта.Нашите високо вршење контролер mods се доставуваат преку моќен modchip целосно ре-дизајниран во 2020 година за повеќето задоволување на играчкото искуство.Развиени се со корисникот на ум, контролорот нуди едноставна menu (мени) и mods навигација.Сите можности се управува преку постоечките копчиња и може да биде вклучено/исклучено за лета без да се земе во очите на игри на екранот.Повеќето mods доаѓаат со голем број на СУБ-РЕЖИМИ со пре-конфигуриран вредности за популарни игри за брз и лесен пристап.ПРОГРАМИРАЊЕ на ВЛАДАТА овозможува подесување во сопствени снимки по втората вредности за снимање mods и единица одложувања за не-снимање опции за повеќето персоналните игра.За да се држи чекор со најновите игри и ново ослободување DLCs, контролори оди преку честите ажурирања на софтверот.Производот е компатибилен со многу популарни стрелците на пазарот : Call Of Duty игрите вклучувајќи ги и најновите Warzone, Fortnite, Апекс Легенди, Судбина, бојното Поле и други FPS наслови.ВКЛУЧЕНИ MODS : AKIMBO (4 под-режими); АВТО ПУКНА(8 суб-режими); АВТО СПРИНТ (3 суб-режими); АВТО се ЛЕКУВА (3 суб-режими); АВТО МЕСТО (2 под-режими); ПАД ШУТ (2 под-режими); СКОК ШУТ (4 под-режими);ДВОЈНА АКТИВИРАЊЕТО (3 суб-режими); БРЗО ВЧИТУВАЊЕ (под 10-режими на претходно наместени за ТРЕСКА MW); КОПЧЕТО РАСПОРЕД (Mods се поддржани во Стандардно, Тактички, Lefty, Стандардно Превртува, Тактички Превртува, Lefty Превртува распоред); БРЗ ОПСЕГОТ (5 под-режими); БРЗ ОГАН (6 под-режими); СНАЈПЕРИСТ ЗДИВ (2 под-режими) и ЗОМБИ АВТО ЦЕЛ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне