.

.

KINGAR Движење Плус Далечински и Nunchuck Контролер за Wii + Случај (Црна)

KINGAR Движење Плус Далечински и Nunchuck Контролер за Wii + Случај (Црна)

DEN 2121.60

Од стока
Во продавницата

Пакетот вклучува далечински управувач и контролор nunchucks за nintendo wii.Можно е да се игра во мултиплеер со екстра nunchuk и далечински сет.На далечинскиот управувач може да биде меч 1 игра, воланот, дербито, paintbrush, голф клуб, авијација и други.Достапен на луѓето од сите возрасти и сите вештина.Карактеристики : Wired nunchunk + далечински управувач за nintendo wii, nintendo wii конзола се вклопуваат совршено кабел nunchunk има функција на pin-от, и да предизвика поврзете далечински кога го користите далечинскиот управувач има функција да го покажувачот, говорникот и вибрации шок за да се Поврзете со конзола преку bluetooth, едноставно со Притискање на копчето за синхронизација на Вграден сензор за движење, се зголеми на чувство на допир за време на репродукцијата Изграден во движење плус за подобрување на контрола.говорникот Моќ обезбедува инстант повратни информации.мал, компактен и лесен едноставен и лесен за употреба.со притвор во силиконски рака Напојува од страна на 2 аа батерии. (не се вклучени)Технички спецификации : Далечински управувач : прибл.5m bluetooth должина на кабел за звучници со nunchunk : 100cm Package вклучува : 1 x nunchucks 1 x далечински до најмногу 1 x притвор во силиконската за далечински управувач 1 x врвката за на рака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне