.

.

CUTLUXE Сечење Нож – 12 Brisket Нож – Маслиново Дрво се Справи со Полн Танг – Olivery Серија

CUTLUXE Сечење Нож – 12 Brisket Нож – Маслиново Дрво се Справи со Полн Танг – Olivery Серија

DEN 1559.76

Од стока
Во продавницата

ПРЕМИУМ ЧЕЛИК - Токму фалсификувани на Sandvik 14 C28 N челик позната по својата уникатна комбинација на одлични работ перформанси, висока цврстина, и добра отпорност на корозија.ЛУКСУЗЕН МАСЛИНОВО ДРВО се СПРАВИ со Дизајнирана за да биде вреден работник на вашата кујна, восок-се вбризгува маслиново дрво рачка на нашите 12" режење ножеви беше направена со вашата дланка во умот.RAZOR-ОСТРИ GRANTON РАБОТ на НОЖОТ – Страна, наострен работ на 14-16 степени по страна за максимална острината s начин ние дизајниран иновативни кујнски ножеви.Нашата фондација е дека на љубов и почит за она што ние веруваме дека е древна занает.Она Што Ние Ви Го Нудиме.Ние нудиме прецизно направени иновативни ножеви кои далеку ја надминува вредноста на традиционалните брендови.Се надеваме дека со една купување на нашите клиенти се изгради живот-долга љубовна врска со производите што се ставаат на маса.Зошто Да Го Одберете Нас?.Ние не само да го продаде ножеви и прибор за јадење, ние се страстни за нив.Купување на нашите исклучителни производи, без подуени цена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне