.

.

AC 750Mbps Безжичен Рутер Двојна Бенд WiFi 802.11 Repeater Сигнал Бустер 2.4 GHz/ 5GHz

AC 750Mbps Безжичен Рутер Двојна Бенд WiFi 802.11 Repeater Сигнал Бустер 2.4 GHz/ 5GHz

DEN 713.52

Од стока
Во продавницата

Елиминирање На Wi-Fi Мртви Зони.Елиминирање на Wi-Fi Мртви Зони Двојно Покриеност на Вашата Wi-Fi Со Леснотија 2*3dbi Антена за Подобри Wi Fi Покриеност Максимална Брзина До 5 GHz 433 Mbps и 2.4 GHz 300 Mbps Најновите Безжични IEEE 802.11 AC Стандард Обезбеди Најдобри Користење Искуство От за Безжична Пристапна Точка Режим И Безжични Широк опсег Рутер Режим Опис Совршен Три во Една Функција : Поддршка АП + Repeater + Wifi Рутер мод Repeater Mode прошири wifi сигналот, АП Режим пак жичана мрежа за безжична, Рутер Режим Мини рутер за домашна употреба Wifi Брзина на Пренос : До 750 Mbps Безжична Фреквенција : 2.4 GHz & 5.8 GHz Безжична Стандарди : IEEE 802.11 ac/a/b/g/n доаѓа со двоен надворешен 3d Bi Антени, кои може да се оди низ многу добро и се прошири wifi покриеност на подолго растојание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне