.

.

AT&T Air 4920 Airties Smart Wi-Fi Extender - Бела

AT&T Air 4920 Airties Smart Wi-Fi Extender - Бела

DEN 1906.80

Од стока
Во продавницата

Comptible со Безжичен-ac Безжични Рутери.Fios Граница / Verizon Компатибилни.Предмети се нови и во голем оперативен состојба иако еј може или не може да дојде во оригинално пакување или имате оригиналната документација со нив.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне