.

.

Правосмукалка Додатоци Компатибилен со Xiaomi Компатибилен со Dreame Бот L10 Про D9 TROUVER LDS Пронаоѓач Робот Правосмукалка Делови Главната Страна Четка Hepa Филтер Четка Крпа

Правосмукалка Додатоци Компатибилен со Xiaomi Компатибилен со Dreame Бот L10 Про D9 TROUVER LDS Пронаоѓач Робот

DEN 1579.20

Од стока
Во продавницата

Тоа е најдобро за замена на резервни делови, на секои 2 до 3 месеци за да се задржи на машина работи на врв перформанси.Таписерии, компатибилни со опремата.Компатибилен со Xiaomi Dreame Бот L10 Pro Compatible со Xiaomi Dreame D9 Compatible со Xiaomi Trouver Робот LDSReplace вашиот стар или оштетени делови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне