.

.

Нерешено Прачка за Cordless Зебра Ролетни, Саќе Нијанси, Пролет Ролери Нијанси, Премиум Квалитет Лесно да се Повлече Нијанси Надолу и Нагоре Телескопски 13in да 24in

Нерешено Прачка за Cordless Зебра Ролетни, Саќе Нијанси, Пролет Ролери Нијанси, Премиум Квалитет Лесно да се

DEN 235.20

Од стока
Во продавницата

МАЛ ПОДАРОК за ВАС - Ние вредност за повратни информации од корисниците и искуство, бидејќи нашите производи е cordless и ако прозорецот е на високо ниво и ќе имаат тешкотии фаќање на рачката на завесата.Ако сте го купиле нашите cordless нијанси, ќе ви даде прозорец нерешено род како подарок за вас. 【МАТЕРИЈАЛ】Пластични & Алуминиум. 【ТЕЛЕСКОПСКИ】 Berissa нерешено род има кука-тип прилог на врвот, додека лесно можат да бидат скратени, е телескопски од 13in да 24in. 【ЛЕСНО ДА се ПОВЛЕЧЕ НАГОРЕ И НАДОЛУ】Оваа нерешено род е костим за било cordless зебра ролетни, ролери нијанси и саќе ролетни.Тоа ги прави полесно да се повлече нагоре и надолу нијанси. 【УНИВЕРЗАЛНА】Чувајте ги вашите завеси чисти троа еден лесно да го користите нерешено род.Оваа завеса се повлече прачка е цврсти доволно да се повлече тешки завеси.Боја : Нерешено Прачка | Големина : нерешено род.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне